Manufacture Rock Blanc – чинија за сервирање

3.590 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 35 x 18 cm

2 на залиха

SKU: 1042402281 Категории , ,

Опис

Порцеланска чинија наменета за сервирање на разни деликатеси. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 35 x 18 cm

Природна, оригинална и со посебно чувство – ова е колекцијата Manufacture Rock! Порцеланската изработка е рачно насликана и изработена до совршенство, така што колекцијата има бела порцеланска површина, со уметнички допир во однос на останатите бои. За да додадете топлина на масата и да креирате посебна атмосфера, комбинирајте ги производите од Manufacture колекцијата!

Manufacture Rock Blanc - чинија за сервирање

3.590 ден

2 на залиха