Manufacture Rock Blanc – универзална чинија

2.190 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 25 cm дијаметар

10 на залиха

SKU: 1042402630 Категории ,

Опис

Порцеланска чинија наменета за универзална употреба. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 25 cm дијаметар

Природна, оригинална и со посебно чувство – ова е колекцијата Manufacture Rock! Порцеланската изработка е рачно насликана и изработена до совршенство, така што колекцијата има мат површина со бои кои потсетуваат на карпите и природата. За да додадете топлина на масата и да креирате посебна атмосфера, комбинирајте ги производите од Manufacture колекцијата!

Manufacture Rock Blanc – универзална чинија

2.190 ден

10 на залиха