Manufacture Rock – чинија за паста

1.890 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 28 cm x 28 cm x 5 cm
  • Капацитет: 260 ml

8 на залиха

SKU: 1042392790 Категории: ,

Description

Порцеланска чинија наменета за паста. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 28 cm x 28 cm x 5 cm
Капацитет: 260 ml

Природна, оригинална и со посебно чувство – ова е колекцијата Manufacture Rock! Порцеланската изработка е рачно насликана и изработена до совршенство, така што колекцијата има мат површина со бои кои потсетуваат на карпите и природата. За да додадете топлина на масата и да креирате посебна атмосфера, комбинирајте ги производите од Manufacture колекцијата!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Manufacture Rock - чинија за паста

1.890 ден

8 на залиха