Mariefleur – длабок сад за сервирање (21x18cm)

2.140 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 400 ml
  • Димензии: 21 cm x 18 cm

1 на залиха

Description

Порцелански длабок сад наменет за сервирање и послужување на салати. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 400 ml
Димензии: 21 cm x 18 cm

Свежите, смели бои од колекцијата на производи Mariefleur ќе ја претворат вашата трпеза во шарено море од цвеќиња! Елегантно заоблените форми на порцеланот ќе се погрижат храната да изгледа барем двојно поубаво. Направете ја вистинската комбинација и уживајте!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Mariefleur - длабок сад за сервирање (21x18cm)

2.140 ден

1 на залиха