Mariefleur Gris Basic – шолја

1.519 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 350 ml

1 на залиха

SKU: 1041049651 Категории ,

Опис

Порцеланска шолја за повеќенаменска употреба. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 350 ml

Свежите, смели бои од колекцијата на производи Mariefleur ќе ја претворат вашата трпеза во шарено море од цвеќиња! Елегантно заоблените форми на порцеланот ќе се погрижат храната да изгледа барем двојно поубаво. Направете ја вистинската комбинација и уживајте!

Mariefleur Gris Basic - шолја

1.519 ден

1 на залиха