Mariefleur – тацна за шолја за кафе

1.270 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 16 cm дијаметар

12 на залиха

SKU: 1041001310 Категории ,

Опис

Порцеланска тацна за шолја за кафе, наменета за шолјата за кафе од истоимената колекција. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 16 cm дијаметар

Свежите, смели бои од колекцијата на производи Mariefleur ќе ја претворат вашата трпеза во шарено море од цвеќиња! Елегантно заоблените форми на порцеланот ќе се погрижат храната да изгледа барем двојно поубаво. Направете ја вистинската комбинација и уживајте!

Mariefleur – тацна за шолја за кафе

1.270 ден

12 на залиха