New Wave – шолја за макијато

1.890 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: стакло
  • Капацитет: 300 ml

Нема на залиха

SKU: 1137373421 Категории: ,

Description

Стаклена шолја за повеќенаменска употреба. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: стакло
Капацитет: 300 ml

Колекцијата New Wave Caffe содржи и производи изработени од порцелан, а од нив најспецифична е линијата на шолји. На белата порцеланска основа се насликани разни форми инспирирани од фауната. Елегантно заоблената форма на чашите, ги прави да бидат единствено визуелно задоволство и магнет за очи.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

New Wave - шолја за макијато

1.890 ден

Нема на залиха