NewMoon – длабок сад за салата, M

Out of Stock

3.339 ден

Опис

Колекцијата NewMoon има експресивен, функционален и пуристички дизајн. Идеален за секојдневна употреба или за специјални прилики. Уживајте со вашите најмили со природното и оригинално посебно чувство на оваа колекција.

 

Капацитет: 2200ml

NewMoon - длабок сад за салата, M

3.339 ден

Нема на залиха