NewMoon – тацна за шолја за еспресо

1.216 ден

1 на залиха

Опис

Колекцијата NewMoon има експресивен, функционален и пуристички дизајн. Идеален за секојдневна употреба или за специјални прилики. Уживајте со вашите најмили со природното и оригинално посебно чувство на оваа колекција.

 

Дијаметар: 132mm

NewMoon - тацна за шолја за еспресо

1.216 ден

1 на залиха