Nostalgic – ротирачки украс со музичка кутија

-20% Off

2.232 ден

4 на залиха

SKU: 1486406302 Категорија

Опис

Nostalgic – ротирачки украс со музичка кутија во форма на Дедо Мраз е шармантно украсно парче од обемниот божиќен свет на Villeroy & Boch. Како што веќе открива името, фигурите маѓепсуваат со вградената музичка кутија од која можете да ја слушнете популарната божиќна песна „Santa Claus is coming to town“. Оваа мала, ротирачка фигура на Дедо Мраз е празник за очи и уши со висококвалитетна музичка кутија.

Материјал на изработка: премиум порцелан
Димензии: 8 x 8 x 15 cm

Nostalgic – ротирачки украс со музичка кутија

2.232 ден

4 на залиха