Toy’s Delight – сад

-20% Off

1.637 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 15 cm дијаметар
  • Капацитет: 506 ml

1 на залиха

Опис

Порцелански длабок сад за повеќенаменска употреба, во божиќен дизајн. Се мие и одржува рачно, а безбеден е за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 15 cm дијаметар
Капацитет: 506 ml

Колекцијата Toy’s Delight ќе ви помогне да создадете магична, носталгична, празнична и многу стилска атмосфера на вашата трпеза. Производите содржат дезени во црвени, зелени и бели нијанси, кои будат спомени од минатото. Комбинирајте ги производите и уживајте во магијата!

Toy’s Delight - сад

1.637 ден

1 на залиха