Old Luxembourg – длабока чинија

1.990 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 23 cm дијаметар
  • Капацитет: 300 ml

10 на залиха

SKU: 1023412700 Категории: ,

Description

Порцеланска тацна за шолја, наменета за шолјата од истоимената колекција. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 23 cm дијаметар
Капацитет: 300 ml

Меките и нежни линии се соединуваат заедно со суптилните украси на брилијатно белиот порцелан, со цел да ја создадат колекцијата Old Luxembourg. Истата содржи производи кои се специфични по апсолутно стилскиот, безвременски елегантен изглед.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

twenty + fourteen =

Old Luxembourg - длабока чинија

1.990 ден

10 на залиха