Petite Fleur – чинија, 26 cm.

Out of Stock

2.287 ден

Нема на залиха

Опис

Класично заоблените форми и разиграните цветни украси додаваат уникатен безвременски шарм на популарната колекција Petite Fleur. Уживајте со вашите сакани во оваа прекрасна новогодишна колекција и празничните моменти.

Petite Fleur - чинија, 26 cm.

2.287 ден

Нема на залиха