Piemont – сет од 6 ножеви

6.190 ден

  • Материјал на изработка: Нерѓосувачки челик
  • Должина: 225 mm

2 на залиха

SKU: 1262649373 Категории: , ,

Description

Безвременски дизајн, со прави линии и едноставна елеганција – тоа е колекцијата Piemont. Производите се изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик, кој е издржлив и лесно се чисти.

Сет од 6 ножеви изработени од нерѓосувачки, спакувани во елегантна кутија. Сетот е наменет за 6 особи. Безбеден е за миење во машина за садови.

  • Материјал на изработка: Нерѓосувачки челик
  • Должина: 225 mm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Piemont - сет од 6 ножеви

6.190 ден

2 на залиха