Piemont – сет од виљушки и ножеви за месо (12 п.)

8.890 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Нерѓосувачки челик
  • Димензии: 28.5 cm x 20 cm x 5 cm

Нема на залиха

Description

Сет од 12 производа – 6 виљушки и 6 ножеви за месо, изработени од нерѓосувачки, спакувани во елегантна кутија. Сетот е наменет за 6 особи. Безбеден е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Нерѓосувачки челик
Димензии: 28.5 cm x 20 cm x 5 cm

Безвременски дизајн, со прави линии и едноставна елеганција – тоа е колекцијата Piemont. Производите се изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик, кој е издржлив и лесно се чисти.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Piemont - сет од виљушки и ножеви за месо (12 п.)

8.890 ден

Нема на залиха