Royal – чинија за салата 24см

2.520 ден

  • Димензии: 24 cm

6 на залиха

Description

Колекцијата Royal со својот безвременски дизајн е совршена придружба за секоја прилика. Оваа чинија може да се користи и за послужување на доручек и ручек.

  • Димензии: 24 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Royal - чинија за салата 24см

2.520 ден

6 на залиха