Anmut Gold – сад за сервирање на супа/чорба

23.190 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 2.2 L

Нема на залиха

Description

Порцелански сад со капак, идеална за сервирање и послужување на супа или чорба. Безбеден е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 2.2 L

Anmut Gold колекцијата се состои од рачно изработени декоративни линии кои се дел од елегантна белата боја. Токму тој златен допир и дава на колекцијата класа и стил. Колекцијата е совршена за сите оние кои посакуваат елеганција и квалитет. Едноставно, создадете трпеза која ќе плени со безвременскиот шарм на финото злато и белата боја.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Anmut Gold - сад за сервирање на супа/чорба

23.190 ден

Нема на залиха