Royal – шолја за кафе

14.790 ден

  • Димензии: 11.8 x 9 x 6 cm

12 на залиха

SKU: 1044121300 Категории: , ,

Description

Стилска и практична шолја за кафе/чај. Брилијантната бела боја и дава безвременска елеганција на оваа прекрасна шолја.

  • Димензии: 11.8 x 9 x 6 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Royal - шолја за кафе

14.790 ден

12 на залиха