Royal – тацна за шолја за кафе

1.139 ден

  • Димензии: 15 x 15 x 2.3 cm

12 на залиха

SKU: 1044121310 Категории: , ,

Description

  • Димензии: 15 x 15 x 2.3 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Royal - тацна за шолја за кафе

1.139 ден

12 на залиха