Spring Awakening – длабок сад

3.451 ден

4 на залиха

SKU: 1486383772 Категории ,

Опис

Колекцијата Spring Awakening ја носи пролетта во вашиот дом со нарциси, кокиче и ѕвончиња. Сложената шема го прави совршен за собирање или за подарок. Големиот сад од Spring Awakening е совршен за слатки задоволства, вкусни прилози за вашиот велигденски ручек или софистицирани десерти. Уживајте во Велигден со вашето семејство.

Материјал: Премиум порцелан
Дијаметар: Прибл. 300 мм

Само рачно миење
Безбедно во микробранова печка

Spring Awakening – длабок сад

3.451 ден

4 на залиха