Spring Awakening – чинија за јајца

Out of Stock

3.451 ден

Нема на залиха

SKU: 1486383590 Категории ,

Опис

Чинија за јајца со прекрасен пролетен мотив
Колекцијата Spring Awakening ја носи пролетта во вашиот дом со нарциси, кокичиња и ѕвончиња. Сложената шема го прави совршен за собирање или за подарок. Чинија за јајца со генијални прегради од колекцијата Spring Awakening е софистициран начин за послужување за Велигден. Доаѓа во кутија за велигденски подарок. Уживајте во Велигден со вашето семејство.

 

Материјал: Премиум порцелан
Дијаметар: Прибл. 200 мм
Волумен: Прибл. 30 мл

Spring Awakening – чинија за јајца

3.451 ден

Нема на залиха