Toy’s Delight – сад за сервирање на торта

-20% Off

3.618 ден

3 на залиха

SKU: 1485852291 Категорија

Опис

Направете носталгична празнична атмосфера во вашиот дом со колекцијата Christmassy Toy’s Delight. Садовите се украсени со разиграни мотиви во црвена, зелена и бела боја и ги враќаат спомените од детството. Послужете колачиња и колачи на оваа украсна чинија за опуштена попладневна кафе-пауза.

Дијаметар: 210 мм
Се мие и одржува рачно.

Toy’s Delight – сад за сервирање на торта

3.618 ден

3 на залиха