Toy’s Delight – повеќенаменски сад

Out of Stock

1.686 ден2.056 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии на големиот сад: 25 cm дијаметар
  • Димензии на големиот сад: 16 cm дијаметар

Опис

Порцелански сад за сервирање (повеќенаменска употреба), во божиќен дизајн. Го има во две големини. Се мие и одржува рачно, а безбеден е за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии на големиот сад: 25 cm дијаметар
Димензии на големиот сад: 16 cm дијаметар

Колекцијата Toy’s Delight ќе ви помогне да создадете магична, носталгична, празнична и многу стилска атмосфера на вашата трпеза. Производите содржат дезени во црвени, зелени и бели нијанси, кои будат спомени од минатото. Комбинирајте ги производите и уживајте во магијата!

Дополнителни информации

Големина

16 cm дијаметар, 25 cm дијаметар

Toy’s Delight – повеќенаменски сад

Додај во кошница