Toy’s Delight – сад за колачи на 2 нивоа

-20% Off

5.883 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 24 cm

2 на залиха

Опис

Порцелански сад за колачи на 2 нивоа, со божиќен мотив. Се одржува и мие рачно.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 24 cm

Колекцијата Toy’s Delight ќе ви помогне да создадете магична, носталгична, празнична и многу стилска атмосфера на вашата трпеза. Производите содржат дезени во црвени, зелени и бели нијанси, кои будат спомени од минатото. Комбинирајте ги производите и уживајте во магијата!

Toy’s Delight - сад за колачи на 2 нивоа

5.883 ден

2 на залиха