Toy’s Fantasy – длабок сад, kids playing

-20% Off

1.599 ден

5 на залиха

SKU: 1483323712 Категорија

Опис

Toy’s Fantasy е дел од големиот божиќен свет на Villeroy & Boch и ги враќа убавите спомени од детството со своите сложени парчиња во божиќни бои. Villeroy & Boch е синоним за креативни трендови за внатрешен дизајн со највисок квалитет од 1748 година. Малиот божиќен сад со своите разиграни дезени во црвена, зелена и бела боја создава декоративен ефект и е идеален за презентирање украси, бисквити или мали закуски. Сите парчиња од колекцијата лесно може да се комбинираат едни со други. Идеален за подарок или за декорација.

Toy's Fantasy - длабок сад, kids playing

1.599 ден

5 на залиха