Winter Glow – свеќник

-20% Off

2.368 ден

2 на залиха

SKU: 1486713995 Категорија

Опис

Модерна светилка за урагани за темната сезона
Колекцијата Winter Glow од лајк. од Villeroy & Boch создава пријатна, топла атмосфера во вашиот дом во студената сезона. Возбудливата интеракција на незастаклените површини во полираниот биски порцелан создава прекрасни контрасти и посебна хаптика. Со сјајна ефектна глазура која потсетува на снег и пенливи ледени кристали, Winter Glow може да се направи модерен и тренди. Трендовски предмет во популарниот грнчарски стил: ураганската светилка Winter Glow ќе создаде стилска атмосфера во вашиот дом. Креирајте скандинавски зимски изгледи за вашиот дом сега.

Winter Glow - свеќник

2.368 ден

2 на залиха