Toy’s Delight – чајник

-20% Off

6.584 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 1500 ml

1 на залиха

Опис

Порцелански чајник кој може да се употребува и за сервирање и послужување на кафе, во божиќен дизајн. Се мие и одржува рачно, а безбеден е за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 1500 ml

Колекцијата Toy’s Delight ќе ви помогне да создадете магична, носталгична, празнична и многу стилска атмосфера на вашата трпеза. Производите содржат дезени во црвени, зелени и бели нијанси, кои будат спомени од минатото. Комбинирајте ги производите и уживајте во магијата!

Toy's Delight - чајник

6.584 ден

1 на залиха