Winter Glow – украс

-20% Off

1.151 ден

2 на залиха

SKU: 1486714342 Категорија

Опис

Порцелански украс со зимски дезен
Колекцијата Winter Glow од лајк. од Villeroy & Boch создава пријатна, топла атмосфера во вашиот дом во студената сезона. Возбудливата интеракција на незастаклените површини во полираниот биски порцелан создава прекрасни контрасти и посебна хаптика. Со сјајна ефектна глазура која потсетува на снег и пенливи ледени кристали, Winter Glow може да се направи модерен и тренди. Модерен предмет во популарниот грнчарски стил: Сферичниот украс Winter Glow ќе создаде стилска атмосфера во вашиот дом. Креирајте скандинавски зимски изгледи за вашиот дом сега.

Winter Glow - украс

1.151 ден

2 на залиха