Winter Glow – украс

-20% Off

2.552 ден

3 на залиха

SKU: 1486716642 Категорија

Опис

Колекцијата Winter Glow создава пријатна, топла атмосфера во вашиот дом во студената сезона со сјајна ефектна глазура која потсетува на снег и ледени кристали. Креирајте скандинавски зимски изгледи за вашиот дом.

Материјал на изработка: премиум порцеланско стакло
Димензии: 11 x 11 x 13 см

Winter Glow - украс

2.552 ден

3 на залиха