Winter Specials – салвети со дедо мраз

-20% Off

266 ден

4 на залиха

Опис

Украсете ја вашата трпеза и дајте и еден нов празничен совршен изглед со колекцијата Winter Specials, која е дел од големиот новогодишрн свет на Villeroy & Boch. Големите хартиени салвети имаат божиќни мотиви кои прекрасно го надополнуваат вашиот празничен оброк. Раширете празнично веселба на вашата маса и уживајте со вашите најмили.

 

Парчиња: 20

Димензии: 33 x 33 cm

Winter Specials - салвети со дедо мраз

266 ден

4 на залиха