Artesano Original – чинија

1.490 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 22 cm дијаметар

8 на залиха

SKU: 1041302640 Категории: ,

Description

Порцеланска чинија, за повеќенаменска употреба. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 22 cm дијаметар

Совршена изработка и богатство на емоции – Artesano Original колекцијата содржи производи со перфектна естетска комбинација на премиум порцеланот со разни природни материјали. Целата колекција има чист и јасно дефиниран дизајн. кој во целата едноставност имплицира неверојатна елеганција.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artesano Original – чинија

1.490 ден

8 на залиха