Artesano Original – овален сад за сервирање

4.190 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 43 cm x 30 cm

3 на залиха

Опис

Порцелански овален сад за сервирање. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 43 cm x 30 cm

Совршена изработка и богатство на емоции – Artesano Original колекцијата содржи производи со перфектна естетска комбинација на премиум порцеланот со разни природни материјали. Целата колекција има чист и јасно дефиниран дизајн. кој во целата едноставност имплицира неверојатна елеганција.

Artesano Original - овален сад за сервирање

4.190 ден

3 на залиха