Avarua – чинија за леб/путер

3.150 ден

6 на залиха

SKU: 1046552660 Категории , Ознаки: , , ,

Опис

Тропскиот изглед на колекцијата Avarua е заокружен со фини златни линии кои потсетуваат на фантастичен, тродимензионален ефект кој ја оживува колекцијата. Со ботанички мотиви и нежни бои, колекцијата Avarua е полн погодок за вашиот дом. Пренесете се во светот на рајските птици и егзотичните растенија.

 

Дијаметар: 16cm

Avarua - чинија за леб/путер

3.150 ден

6 на залиха