Boston coloured – чаша за шампањ, smoke

1.490 ден

4 на залиха

SKU: 1173090085 Категории , ,

Опис

Послужете со стил.
Впечатливиот дизајн на аспекти и робусното, висококвалитетно кристално стакло ги прават стилските парчиња од колекцијата Boston Colored привлечни привлечни очи, секој ден и во свечени прилики.

Материјал: кристално стакло
Волумен: прибл. 398 мл
Безбедено машина за миење за садови

Boston coloured – чаша за шампањ, smoke

1.490 ден

4 на залиха