Bunny Tales – украс, Max, large

Out of Stock

3.451 ден

Нема на залиха

SKU: 1486626326 Категории ,

Опис

Прославете го Велигден со рачно насликана декорација. Големата рачно насликана фигура зајаче Max прави совршена шармантна велигденска декорација на вашата маса или помеѓу пролетните цветни аранжмани. Искусете ја магијата на Велигден.

Mатеријал: порцелан

Bunny Tales - украс, Max, large

3.451 ден

Нема на залиха