Bunny Tales – украс Anna

3.790 ден

Out of Stock

Димензии: 16,5 х 11,5 х 11 cm

Нема на залиха

SKU: 1486626329 Категории: ,

Description

Колекцијата „Зајачки бајки“ е прекрасно семејство зајци кои заедно го слават Велигден. Браќа и сестри Ана, Макс и Пол им дозволија на нивните фантазии да дивеат додека играат и сликаат јајца со помош на нивната мајка Ема и дедо Ханс.

Димензии: 16,5 х 11,5 х 11 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Bunny Tales - украс Anna

3.790 ден

Нема на залиха