Christmas Toys – снежна топка, Bear

Out of Stock

1.512 ден

Нема на залиха

SKU: 1483276695 Категорија

Опис

Колекцијата Божиќни играчки комбинира носталгични моменти и модерен дизајн во празнична земја на чудата Погодна за празнична атмосфера Совршен подарок и декорација.

Материјал на израбока: порцелан
Се мие и одржува рачно.

Christmas Toys - снежна топка, Bear

1.512 ден

Нема на залиха