Colourful Spring – длабока чинија 25см

2.153 ден

12 на залиха

SKU: 1486632700 Категории ,

Опис

Задоволство во секој поглед
Нашата безвременска убава колекција колоритна пролет ќе ве воодушеви во текот на целата година. Главните актери на убаво обликуваните парчиња се нежни кокичиња и шарени пеперутки. Тие и даваат на колекцијата весели прскања на бои и го разубавуваат секој досаден момент. Без разлика какви кулинарски задоволства ќе ги послужите во оваа чинија за супа, шармантниот декор и стилскиот дизајн секогаш ќе го направат празник за очи. Уживајте во овој пролетен дизајн секој ден одново.

 

материјал премиум порцелан
дијаметар прибл. 250 мм
волумен прибл. 456 мл
боја зелена
безбеден машина за миење за садови
безбедно за микробранови

Colourful Spring – длабока чинија 25см

2.153 ден

12 на залиха