Colourful Spring – сад за млеко

2.462 ден

1 на залиха

SKU: 1486630760 Категории ,

Опис

Кокичињата се првите гласници на пролетта. Дочекајте ја пролетта во вашиот дом со нежни цвеќиња и шарени пеперутки од колекцијата Шарена пролет. Малиот бокал со млеко со мотив за кокиче од Colourful Spring совршено го надополнува вашиот пријатен појадок со семејството. Нека вашиот дом процвета.

Материјал: Премиум порцелан
Волумен: Прибл. 210 мл
Безбедно за миење садови
Безбедно во микробранова печка

Colourful Spring - сад за млеко

2.462 ден

1 на залиха