Colourful Spring – салфети

379 ден

Материјал на изработка: Хартија
Димензија: 33 cm x 33 cm

21 на залиха

SKU: 3553750176 Категории: , ,

Description

Материјал на изработка: Хартија
Димензија: 33 cm x 33 cm

Почетокот на пролетта се проследува со расцутени снежни капки и будење на пеперутки, чии шарени крилја се како уметнички дела од мајка природа. Тие се појавуваат на нашите маси благодарение на украсите на садовите од колекцијата „Colourful Spring“ кои ја покануваат пролетта спокојство во која било трпезарија.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Colourful Spring - салфети

379 ден

21 на залиха