Colourful Spring – сад за салата

1.899 ден

11 на залиха

SKU: 1486633821 Категорија

Опис

Почетокот на пролетта се проследува со расцутени снежни капки и будење на пеперутки, чии шарени крилја се како уметнички дела од мајка природа. Тие се појавуваат на нашите маси благодарение на украсите на садовите од колекцијата „Colourful Spring“ кои ја покануваат пролетта спокојство во која било трпезарија.

Порцелански сад за салата. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 720 mL

Colourful Spring – сад за салата

1.899 ден

11 на залиха