Elegance Чаршаф

1.990 ден

  • Димензии: 50 cm x 140 cm
  • Материјал: 100% полиестер
  • Се пере на 30 степени
  • Лесно се комбинира

3 на залиха

SKU: 5246934 Категорија:

Description

  • Димензии: 50 cm x 140 cm
  • Материјал: 100% полиестер
  • Се пере на 30 степени
  • Лесно се комбинира

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Elegance Чаршаф

1.990 ден

3 на залиха