Flow – овална чинија за сервирање (36 cm)

3.990 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 36 cm

1 на залиха

Description

Порцеланска овална чинија наменета за сервирање и послужување на разни деликатеси. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 36 cm

Колекцијата Flow содржи производи со релативно здебелени и заоблени линии, со безвременска елеганција. Модерниот и едноставен дизајн на порцеланот, совршен е за секоја пригода.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Flow - овална чинија за сервирање (36 cm)

3.990 ден

1 на залиха