Flow – повеќенаменски сад

1.890 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 21 cm x 20 cm
  • Капацитет: 300 ml

2 на залиха

Description

Порцелански сад наменет за повеќенаменска употреба, како на пример: сервирање и послужување на супа, мусли, салати итн. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 21 cm x 20 cm
Капацитет: 300 ml

Колекцијата Flow содржи производи со релативно здебелени и заоблени линии, со безвременска елеганција. Модерниот и едноставен дизајн на порцеланот, совршен е за секоја пригода.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Flow - повеќенаменски сад

1.890 ден

2 на залиха