For Me – длабок сад, 24 см

1.982 ден

6 на залиха

Опис

Сад за прилози и друго
Безвременската колекција For Me е сеопфатен талент за секојдневието. Од појадок до вечера, едноставниот, бел порцелан нуди безброј опции за комбинација, на пример со колекцијата Colorful Life со весели бои. Рамниот сад For Me е многу разновиден и совршен за салати, придружни јадења или свежо овошје. Комплетирајте го вашиот сет за садови For Me.

 

материјал премиум порцелан
дијаметар прибл. 240 мм
волумен прибл. 620 мл
безбеден машина за миење за садови
безбедно за микробранови

For Me - длабок сад, 24 см

1.982 ден

6 на залиха