For Me – сад за салата, 19cm

Out of Stock

2.149 ден

Нема на залиха

Опис

Сад за остри салати
Безвременската колекција For Me е сеопфатен талент за секојдневието. Од појадок до вечера, едноставниот, бел порцелан нуди безброј опции за комбинација, на пример со колекцијата Colorful Life со весели бои. Послужете ги салатите за ручек или вечера во сад кој ќе го привлече целото внимание на вашата маса. Уживајте во свежа храна со стил.

 

материјал премиум порцелан
дијаметар прибл. 187 мм
волумен прибл. 370 мл
боја бело
безбеден машина за миење за садови
безбедно за микробранови

For Me - сад за салата, 19cm

2.149 ден

Нема на залиха