For Me – чинија

1.890 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 27 cm дијаметар

8 на залиха

SKU: 1041532620 Категории ,

Опис

Порцеланска рамна чинија, за повеќенаменска употреба. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 27 cm дијаметар

For Me е безвременска колекција која содржи производи со чист и едноставен дизајн, кој непрестано имплицира елеганција. Едноставниот бел порцелан дава опции за разни комбинации во однос на сервирањето на трпезата.

For Me - чинија

1.890 ден

8 на залиха