For Me – кутија за путер

2.390 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 17 х 11 см

5 на залиха

Description

Порцеланска кутија за путер. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 17 х 11 см

For Me е безвременска колекција која содржи производи со чист и едноставен дизајн, кој непрестано имплицира елеганција. Едноставниот бел порцелан дава опции за разни комбинации во однос на сервирањето на трпезата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

For Me - кутија за путер

2.390 ден

5 на залиха