For Me – сет од 2 садови за сервирање

2.090 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан

Нема на залиха

Description

Порцелански сет од 2 садови за сервирање на грицки, чипс, одредени салати, мусли и слично. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан

For Me е безвременска колекција која содржи производи со чист и едноставен дизајн, кој непрестано имплицира елеганција. Едноставниот бел порцелан дава опции за разни комбинации во однос на сервирањето на трпезата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

For Me - сет од 2 садови за сервирање

2.090 ден

Нема на залиха