For Me – сет од 2 шолји за еспресо со тацни

Out of Stock

2.290 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан

Нема на залиха

SKU: 1041538420 Категории ,

Опис

Сет од 2 порцелански шолји (со 2 тацни) за еспресо. Безбедни се за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан

For Me е безвременска колекција која содржи производи со чист и едноставен дизајн, кој непрестано имплицира елеганција. Едноставниот бел порцелан дава опции за разни комбинации во однос на сервирањето на трпезата.

For Me - сет од 2 шолји за еспресо со тацни

2.290 ден

Нема на залиха